Klauzula informacyjna IOD Monitoring publiczny Rekrutacja - RODO

Rekrutacja - RODO

Informacja i formuła zgody do zamieszczenia w każdym ogłoszeniu rekrutacyjnym

Informujemy, że w przypadku przesłania do nas dokumentów aplikacyjnych, administratorem Państwa danych osobowych będzie Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Domaniewicach przy ul. Głównej 13,
99-434 Domaniewice. Państwa dane będą przetwarzane na potrzeby i przez okres trwania procesu rekrutacji na stanowisko …………………………………….

W każdej chwili przysługuje Państwu prawo dostępu do ich treści, prawo ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu , prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych oraz prawo do przenoszenia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W CV prosimy umieścić następującą klauzulę zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Domaniewicach przy ul. Głównej 13 na potrzeby procesu rekrutacji na stanowisko ……………………… do czasu zakończenia rekrutacji.”

Jeśli zgadzają się Państwo, abyśmy mogli się z Państwem kontaktować w przypadku kolejnych rekrutacji, prosimy o zamieszczenie poniższej formuły:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szkołę Podstawowa im. Jana Pawła II w Domaniewicach przy ul. Głównej 13 po zakończeniu procesu rekrutacji na stanowisko …………………………………… na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych przez okres 2 lat. Przysługuje mi prawo cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie.”

Administrator danych