Aktualności Szkolnego Koła LOP Zbiórka surowców wtórnych Grafik opieki nad chomikiem Koło "Anioły ze szkoły" Zdrowie i higiena Wszawica

Sprawy szkolne

Koło "Anioły ze szkoły"

ZBIÓRKA KARMY DLA ZWIERZĄT

Zbliża się zima, która jest szczególnie ciężkim czasem dla zwierząt. Oprócz pożywienia potrzebują również bezpiecznego miejsca, aby móc się ogrzać. Schronisko dla zwierząt "Przytulisko" w Głownie stara się ze wszystkich sił zatroszczyć o bezdomne zwierzęta domowe. Obecnie w schronisku przebywa około 80 psów i kotów, więc zapasy żywności szybko topnieją.

Szkolne koło wolontariuszy "Anioły ze szkoły" ogłasza zbiórkę karmy w puszkach (mokrej karmy) dla zwierząt z "Przytuliska". Karmę można przynosić do biblioteki szkolnej do p. Katarzyny Michalak, do p. Justyny Godos, osobiście lub za pośrednictwem wychowawczyń. Każdy darczyńca otrzyma drobny upominek jako podziękowanie za okazane wsparcie. Zbiórka trwa do 31 listopada.

Wspólnie wesprzyjmy naszych czworonożnych przyjaciół!

Tekst: J. Godos

Boluś szuka nowego domu!

Schronisko dla zwierząt "Przytulisko" w Głownie oraz klub wolontariuszy "Anioły ze szkoły" ze Szkoły Podstawowej w Domaniewicach poszukują nowego domu dla bezdomnego pieska.

Piesek został znaleziony w lesie pomiędzy Wolą Lubiankowską, a Albinowem pod koniec sierpnia. Nie wiadomo, czy komuś zginął, czy został porzucony. Obecnie przebywa u życzliwej osoby, ale nie może tam zostać na stałe.

Piesek nie jest już młody, wolno się porusza. Jest bardzo łagodny, przyjazny, uwielbia głaskanie i toleruje inne psy. Byłby idealnym zwierzęciem podwórkowym dla starszej osoby. Jest zaszczepiony i pozostaje pod opieką weterynarza.

Osoby zainteresowane przygarnięciem Bolka prosimy o kontakt ze schroniskiem w Głownie (tel. 509 104 718) lub Szkołą Podstawową w Domaniewicach (tel. 46 838 35 92- p. Justyna Godos).