EKO-pracownia "Kraina młodych przyrodników" Cyfrowa Szkoła Leader100 SPORT Program dla szkół NPRC Mała książka - wielki człowiek Dobra Edukacja Akademia Bezpiecznego Puchatka

Programy, projekty

Program dla szkół

Szkoła kolejny rok uczestniczy w „Programie dla szkół”, który skierowany jest do dzieci z klas I-V.

Celem Programu jest trwała zmiana nawyków żywieniowych dzieci poprzez zwiększenie udziału mleka i przetworów mlecznych oraz owoców i warzyw w ich codziennej diecie na etapie, na którym kształtują się ich nawyki żywieniowe oraz upowszechnianie zdrowej, zbilansowanej diety i wzrost świadomości społecznej w tym zakresie wśród dzieci i rodziców. Program ma również na celu propagowanie zdrowego odżywiania poprzez działania towarzyszące o charakterze edukacyjnym.

Program_dla_szkol_-_Informacja_dla_rodzicow.pdf

KLAUZULA_INFORMACYJNA.pdf