konkurs plastyczny
dla klas 0-3
![]()
"Wyzwanie Chrumasa"
![]()

Msza Św. o godz. 8:00
Wyjazd autobusu spod szkoły
o godz. 7:15

Ostatni dzień w szkole wcale nie musi być nudny. To czas na wspólne chwile, rozmowy i integrację. Dlatego też Samorząd Uczniowski zorganizował wspólny seans filmowy „Za duży na bajki 3”. Nie zabrakło również pysznego popcornu oraz gier planszowych.
Opiekunki Samorządu Uczniowskiego serdecznie dziękują wszystkim za ten wyjątkowy rok, aktywny udział w życiu szkoły oraz wspólnie spędzony czas. Życzą także słonecznych, bezpiecznych i pełnych niezapomnianych przygód wakacji!
https://www.youtube.com/watch?v=-G4CODdLTbc
Las nie powstaje w ciągu jednego życia... To opowieść o czasie, odpowiedzialności i ludziach, którzy każdego dnia dbają o to, aby polskie lasy trwały i rozwijały się dla kolejnych pokoleń. Zobacz, jak od małej sadzonki rodzi się las i dlaczego jego przyszłość zależy od decyzji podejmowanych dziś.
„Dziedzictwo Lasu” - film o lesie, który był przed nami i który będzie po nas.
Uczniowie klasy 4b w komplecie zdali egzaminy na kartę rowerową. W nagrodę pojechali dziś na swoja pierwszą wycieczkę rowerową do Głowna. Uczniowie zwiedzili Kościół pw. Św. Jakuba, obiekt sportowy Central Wake Park, a potem plażowali nad zalewem Mrożyczka. Wycieczka zakończyła się wspólną wizytą w pizzerii Impresso. To był bardzo udany dzień :)

Ministerstwo Zdrowia opracowało pismo mające na celu
rozpowszechnienie informacji o prawie wszystkich dzieci i młodzieży w
Polsce do bezpłatnej profilaktycznej opieki zdrowotnej, w tym do
kompleksowych bilansów zdrowia.
Termin 25-29.06.2026 r.
Miejsce: plac za szkołą (parking autobusów szkolnych).
Zbieramy wszystkie sprzęty. I małe i duże.
W dniach 15–17 czerwca 2026 r. uczniowie klas 7b, 8a i 8b uczestniczyli w trzydniowej wycieczce w Góry Stołowe oraz do Pragi. Celem wyjazdu było poznanie walorów przyrodniczych i kulturowych regionu, integracja uczniów oraz aktywny wypoczynek.
Pierwszego dnia, 15 czerwca, po przyjeździe do Kłodowa po godzinie 14.00, uczestnicy wycieczki wyruszyli na wędrówkę na Szczeliniec Wielki – najwyższy szczyt Gór Stołowych. Podczas spaceru uczniowie mogli podziwiać niezwykłe formacje skalne oraz piękne widoki na okolicę. Po zakończeniu wycieczki górskiej grupa udała się do hotelu w Kudowie-Zdroju, gdzie odpoczęła po intensywnym dniu.