Nawigacja

Mapa

Liczba odwiedzin

liczba odwiedzin: 2084639

E-dziennik

KONKURSY

heart

"Portret mojej mamy"

konkurs plastyczny 

dla klas 0-3 

kiss

KONKURS 

"Wyzwanie Chrumasa" 

cool

 

Samorząd Uczniowski

 

FOTO Migawki

Sobota 27.06.2026

Sobota 27.06.2026

Partnerzy





















EKO-pracownia

EKO-pracownia

"Kraina młodych przyrdników"

PROJEKTY

Zebra na ulicy i w okolicy – bezpieczne przedszkolaki w każdej przestrzeni

Projekt Cyfrowa Szkoła

Programy

 

WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY

Motto naszej szkoły:

"Wielki jest ten, kto chce się czegoś nauczyć" 

 Jan Paweł II

Zakończenie roku szkolnego 2025/2026

Msza Św. o godz. 8:00

Wyjazd autobusu spod szkoły
o godz. 7:15
 

Aktualności

  • Ostatni dzień w szkole wcale nie musi być nudny. To czas na wspólne chwile, rozmowy i integrację. Dlatego też Samorząd Uczniowski zorganizował wspólny seans filmowy „Za duży na bajki 3”. Nie zabrakło również pysznego popcornu oraz gier planszowych.
    Opiekunki Samorządu Uczniowskiego serdecznie dziękują wszystkim za ten wyjątkowy rok, aktywny udział w życiu szkoły oraz wspólnie spędzony czas. Życzą także słonecznych, bezpiecznych i pełnych niezapomnianych przygód wakacji!

  • https://www.youtube.com/watch?v=-G4CODdLTbc

    Las nie powstaje w ciągu jednego życia... To opowieść o czasie, odpowiedzialności i ludziach, którzy każdego dnia dbają o to, aby polskie lasy trwały i rozwijały się dla kolejnych pokoleń. Zobacz, jak od małej sadzonki rodzi się las i dlaczego jego przyszłość zależy od decyzji podejmowanych dziś.

    „Dziedzictwo Lasu” - film o lesie, który był przed nami i który będzie po nas.

  • Rowerowa wycieczka do Głowna klasy 4b

    Uczniowie klasy 4b w komplecie zdali egzaminy na kartę rowerową. W nagrodę pojechali dziś na swoja pierwszą wycieczkę rowerową do Głowna. Uczniowie zwiedzili Kościół pw. Św. Jakuba, obiekt sportowy Central Wake Park, a potem plażowali nad zalewem Mrożyczka. Wycieczka zakończyła się wspólną wizytą w pizzerii Impresso. To był bardzo udany dzień :)

  • Ministerstwo Zdrowia opracowało pismo mające na celu

    rozpowszechnienie informacji o prawie wszystkich dzieci i młodzieży w

    Polsce do bezpłatnej profilaktycznej opieki zdrowotnej, w tym do

    kompleksowych bilansów zdrowia.

    MZ_-_pismo_do_rodzicow_i_opiekunow_dzieci_(MEN).pdf

  • Zbiórka elektrośmieci

    Termin 25-29.06.2026 r.

    Miejsce: plac za szkołą (parking autobusów szkolnych).

    Zbieramy wszystkie sprzęty. I małe i duże.

  • Trzydniowa wycieczka klasy 7b i klas 8

    W dniach 15–17 czerwca 2026 r. uczniowie klas 7b, 8a i 8b uczestniczyli w trzydniowej wycieczce w Góry Stołowe oraz do Pragi. Celem wyjazdu było poznanie walorów przyrodniczych i kulturowych regionu, integracja uczniów oraz aktywny wypoczynek.

    Pierwszego dnia, 15 czerwca, po przyjeździe do Kłodowa po godzinie 14.00, uczestnicy wycieczki wyruszyli na wędrówkę na Szczeliniec Wielki – najwyższy szczyt Gór Stołowych. Podczas spaceru uczniowie mogli podziwiać niezwykłe formacje skalne oraz piękne widoki na okolicę. Po zakończeniu wycieczki górskiej grupa udała się do hotelu w Kudowie-Zdroju, gdzie odpoczęła po intensywnym dniu.

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Domaniewicach
    ul. Główna 13
    99-434 Domaniewice
  • (+46) 838-35-92,
    kom. 510 336 418

Galeria zdjęć