Nawigacja

Mapa

Liczba odwiedzin

liczba odwiedzin: 2083159

E-dziennik

KONKURSY

heart

"Portret mojej mamy"

konkurs plastyczny 

dla klas 0-3 

kiss

KONKURS 

"Wyzwanie Chrumasa" 

cool

 

Samorząd Uczniowski

 

FOTO Migawki

Środa 24.06.2026

Środa 24.06.2026

Partnerzy





















EKO-pracownia

EKO-pracownia

"Kraina młodych przyrdników"

PROJEKTY

Zebra na ulicy i w okolicy – bezpieczne przedszkolaki w każdej przestrzeni

Projekt Cyfrowa Szkoła

Programy

 

WITAMY NA STRONIE NASZEJ SZKOŁY

Motto naszej szkoły:

"Wielki jest ten, kto chce się czegoś nauczyć" 

 Jan Paweł II

Dzień Ojca

Aktualności

  • Zbiórka elektrośmieci

    Termin 25-29.06.2026 r.

    Miejsce: plac za szkołą (parking autobusów szkolnych).

    Zbieramy wszystkie sprzęty. I małe i duże.

  • Trzydniowa wycieczka klasy 7b i klas 8

    W dniach 15–17 czerwca 2026 r. uczniowie klas 7b, 8a i 8b uczestniczyli w trzydniowej wycieczce w Góry Stołowe oraz do Pragi. Celem wyjazdu było poznanie walorów przyrodniczych i kulturowych regionu, integracja uczniów oraz aktywny wypoczynek.

    Pierwszego dnia, 15 czerwca, po przyjeździe do Kłodowa po godzinie 14.00, uczestnicy wycieczki wyruszyli na wędrówkę na Szczeliniec Wielki – najwyższy szczyt Gór Stołowych. Podczas spaceru uczniowie mogli podziwiać niezwykłe formacje skalne oraz piękne widoki na okolicę. Po zakończeniu wycieczki górskiej grupa udała się do hotelu w Kudowie-Zdroju, gdzie odpoczęła po intensywnym dniu.

  • Zbiórka karmy dla psów ze schroniska

    Uczniowie klas drugich odwiedzili schronisko dla zwierząt w Łowiczu , aby okazać wsparcie jego podopiecznym. W ramach zorganizowanej zbiórki dzieci wraz z rodzicami przygotowały karmę oraz niezbędne akcesoria dla psów i kotów.

    Podczas wizyty uczniowie mieli okazję poznać codzienną pracę pracowników i wolontariuszy schroniska oraz dowiedzieć się, jak odpowiedzialnie opiekować się zwierzętami. Przekazana karma została z wdzięcznością przyjęta przez personel schroniska i będzie wsparciem dla przebywających tam zwierząt.

  • Z ogromną radością informujemy, że Mikołaj Kmieć z grupy 0b zdobył wyróżnienie na etapie wojewódzkim VII Ogólnopolskiego Konkursu dla Dzieci na Rymowankę o Bezpieczeństwie w Gospodarstwie Rolnym „Wioski bez troski”.

    Konkurs promował wiedzę na temat zasad bezpieczeństwa w gospodarstwie rolnym oraz rozwijał kreatywność i talent literacki uczestników.

    Brawo, Mikołaju!

  • Klasy zerowe na wycieczce🦜🐇🦨🐴

    W dniu 15.06.2026 r. dzieci z oddziału przedszkolnego 0a i 0b wybrały się na wycieczkę do Mini Zoo Dobronianka w Dobroniu.

    Celem wycieczki była: obserwacja i czerpanie pozytywnych wrażeń w kontakcie z przyrodą, zainteresowanie różnorodnością gatunków świata zwierząt oraz kształtowanie świadomości ekologicznej. Zwiedzanie rozpoczęło się od spaceru z przewodnikiem po małym zoo, gdzie dzieciaki obserwowały różne zwierzęta: renifery, alpaki, kozy pigmejskie, kangury, mary patagońskie, strusie afrykańskie, wielbłąd jednogarbny, jeżozwierze, skunksy, strusie emu, a także ptactwo domowe i egzotyczne.

  • Program Junior Edu-Żywienie

    W ramach programów "Junior Edu-Żywienie" i "Programu dla szkół" uczniowie klasy pierwszej przygotowywali zdrowe koktajle owocowe.

    Dzieci poznały wartości odżywcze wybranych owoców oraz przypomniały sobie zasady higieny podczas przygotowywania posiłków. Następnie samodzielnie komponowały składniki koktajli i obserwowały proces ich miksowania.

    Zajęcia przebiegały w miłej atmosferze, a uczniowie z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w wykonywaniu zadania i degustacji przygotowanych napojów. Podczas przerwy uczniowie częstowali koktajlami swoich starszych kolegów.

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Domaniewicach
    ul. Główna 13
    99-434 Domaniewice
  • (+46) 838-35-92,
    kom. 510 336 418

Galeria zdjęć