Rekrutacja Plan lekcji Ramowy plan dnia Zasady opieki nad dziećmi Kursy autobusu Z życia naszych oddziałów przedszkolnych Wyprawka

Oddziały przedszkolne

Szanowni Państwo,

Rusza rekrutacja do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych SP w Domaniewicach.

Zarzadzenie_rekrutacja_2024_2025.pdf

• Przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego odbywa się na podstawie Wniosku - załącznik 2.
  • Dzieci mieszkające w obwodzie szkoły przyjmuje się do klasy I na podstawie zgłoszenia wraz z oświadczeniem o miejscu zamieszkania – załącznik 3.
  • Dzieci spoza obwodu szkoły przyjmuje się do klasy I na podstawie wniosku – załącznik 4.
  • Rekrutacja zarówno do oddziałów przedszkolnych, jak i do klas I SP trwa od 1 do 25 marca 2024 r.
  • Wzory wniosków/ zgłoszenia można pobrać ze strony lub dostępne są w sekretariacie – w wersji papierowej.

Wnioski, zgłoszenia należy składać w sekretariacie Szkoły Podstawowej w Domaniewicach

ul. Główna 13, w godz. 8.15-15.45.

Załączniki:

2_Wniosek_o_przyjecie_do_oddzialu_przedszkol.docx